Kontaktujte nás

Napište nám váš názor

Spokojenost

Za měsíc v pohodě 6 kg dole i bez pohybu,cítím se mnohem lépe,jídlo dobré.

Eva Marková v 03.02.2023

 

Kvalitní a funguje

Velmi chutné jídlo a opravdu funguje.měsíc 12kg dole.

Martin v 26.10.2022

 

Výborný makový koláč

13.10.2022 Ten dnešní makový koláč byl famózní. Děkuji

Dáša v 13.10.2022

 

Doporučuji

Žádné starosti s přípravou, jídlo je „mňam“ – kvalitní a už po 4 dnech se cítím líp :D, skvělé doporučuji…velká spokojenost, cena rozumná. Touto cestou Dietě pro Tebe děkuji.

Martina v 09.06.2022

 

Vanilkový dezert s jahodami 8.6.22

Teda dnes 8.6. ten vanilkový dezert s čestvými jahodami,mňam,lahůdka:)) Děkujeme výborné:))

Světlana v 08.06.2022

 

Cítíme se skvěle

Dieta pro tebe – úžasný pomocník. Krabičky s manželem odebíráme od jara letošního roku, zcela pravidelně, 6 dnů v týdnu. Podnětem byla manželova operace srdíčka, potřeba upevnit zdraví a shodit kila navíc u nás obou. Vše se podařilo díky stravě od paní Ježkové. 12 kg dole, výsledky krevních testů u obou vykazují výrazné zlepšení, cítíme se hezky a máme radost z viditelných výsledků. Krabičky se nepřejí a rozhodně nejsou „předražené.“. Paní Ježková zapojuje fantazii a recepty stále mění. Vše chutná skvěle! O nedělích si dopřejeme to, na co máme chuť, někdy i zhřešíme nějakou sladkostí.:-). Děkujeme týmu paní Ježkové, jejich ochotě vycházet vstříc svým klientům, a v neposlední řadě díky za milé jednání. Přejeme nadále plno spokojených odběratelů, ať se dílo daří! 🙂 Hezký nový rok.

Vitíkovi v 16.12.2021

 

Po měsíci

Po měsíci 6,5 kg dole. Jídlo chutné, trochu pohybu a jde to

Čestmír v 30.07.2021

 

Hubnu ani nevim jak

Uzasna vec citim se skvele rozmanitost jidel po 3 mesicich 14 kg dole jsem opravdu nadsena vsem doporucuji

Helena v 04.07.2021

 

Doporučuji.

Jsem spokojená a můžu jen doporučit. Chuťově výborná, lehká a zdravá strava.

Jana M. v 15.06.2021

 

Dieta, která opravdu funguje!!!

S dietou jsem začala loni v září na doporučení kamarádky a byla jsem maximálně spokojená. Jídlo je výborné, rozmanité, každý den něco jiného, což je skvělé. Stačí ohřát a je to. A spolupráce s paní Ježkovou je také skvělá. Za 9 měsíců jsem zhubla 14 kilo, což se mi za celý život, co jsem držela diety nepodařilo. Fakt super a mohu jen doporučit. Cítím se mnohem lépe.

Gabriela v 15.06.2021

 

Hubnutí, které baví!

Výborné jídlo rozmanitých receptů, pokaždé jiné, takže se vůbec nepřejí. Zpestření sladkými dobrůtkami je přímo mňamózní! 🙂 A hlavně….ono to opravdu funguje! Při 4 týdenním odběru bez nedělí mám 5 kg dole, manžel je za 2 a půl týdne o 4 kg lehčí. Spousta ušetřené práce a času je příjemným bonusem navíc. S radostí oba pokračujeme. Prostě super – doporučuji! 🙂

Alexandra v 12.06.2021

 

Začínám

Dnes první den a hned super snídaně ( pomazánka z červené řepy)….svačinky,oběd a večeře také chválím……tak snad za měsíc ty 3kg dám. A chválím přístup jak paní Ježkové, tak i řidiče

Gabriela Vysloužilová v 19.05.2021

 

Začínám

Začínám se takto stravovat od začátku ledna 2021.a bez přehánění můžu potvrdit účinnost a pestrost a výhody.po 11 dnech stravování zapnu svoje oblíbené džíny.necítím se jak vorvaň.břicho splasklo a lidé z okolí si všimli že hubnu.neřeším jídlo.obrovská výhoda!a hubnu.doporučuji všem kdo váhá .naučila jsem se jíst pravidelně 5xdenně a pít dostatečně./vodu /1,5-2l/ .váhu jsem založila a vážit se budu až po měsíci.zatím nacházím jen samé výhody…

Laďka v 15.01.2021

 

Super

Moc musím poděkovat za pestrost stravy, jím krabičky déle a pořád nová a nová jídlo, včetně pomazánek, dezertů a hlavních jídel. Funguje to mám dole toutou stravou pozvolna 22 kg. Citím se fajn, hlad nemám a naopak někdy mi stravy připadá i hodně. Takže smekám a děkuji vše, kdo stravu připravují.

evelína v 10.11.2020

 

Funguje !!!

Doporučuji – funguje. 6 měsíců bez víkendů – 15 kg dole.

Romana v 01.08.2020

 

DOPORUČUJI

Jsem nadšená a to teprve začínám 😀 – přístup firmy, p.Ježkové + skvěle vypadající a chutnající jídlo v krabičkách, označení i s vysvětlivkami 🙂 … Přístup pana řidiče- ochota a komunikace, která se cení. Děkuju a DOPORUČUJI !!!

Monika Kocs v 08.07.2020

 

Spokojenost

S dietou jsem moc spokojená. Krabičky jsem odebírala od začátku roku a za tu dobu jsem zhubla o necelých 8 kg. Sice to není žádné převratné číslo, ale vzhledem k tomu, že jsem začala i cvičit, doufám, že jsem nabrala i svalovou hmotu. Také je pravda, že přes víkendy jsem se stravovala sama a občas jsem i hřešila:) Každopádně moc chválím jídlo jako takové, ve většině případů jsem si pochutnala a souhlasím, že pomazánky jsou výborné. Skvělá je rozmanitost jídel, hlavní chody se opakují minimálně. Oceňuji i přístup paní Ježkové, protože vždy vychází vstříc. Děkuji!

Katka v 03.05.2020

 

Výborná odpolední svačina

Miluju Vaše pomazánky a děkuji za dnešní odpolední svačinu pikatní salát á la buřtovec ze Šmakouna. Fakt moc dobrá věc.

Táňa v 16.04.2020

 

Fungující dieta

Nikdy jsem nebyl zastáncem diety a spíše jsem to odsuzoval ale tuto dietu jsem na přání partnerky vyzkoušel. Během jednoho měsíce jsem zhubnul neuvěřitelných 5 kg a to jsem tu dietu měl pouze bez svačin a pondělí až pátek. A za ten měsíc jsem byl dvakrát na rotopedu. Vřele to všem doporučuji.

Milan Vavroušek v 08.02.2020

 

Opravdu to funguje:-)

Opravdu se hubne a bez hladovění, a jídlo navíc výborné. Nejlepší pomazánky, každý den něco jiného. Maximální spokojenost, pozdrav i pro pana řidiče:-)

Hájková K v 31.01.2020

 

Funguje a je to dobré

Celému kolektivu děkuji za vstřícné jednání, výborné jídlo a kila dolů. Za 2 měsíce jsem se oblékla do o číslo menších kalhot, v pohodě si závážu tkaničky a nepřipadám si jako vorvaň. Počáteční váha byla 75 kg, teď 68 kg. Na každé partii o 5 cm méně. Přítel byl zpočátku proti, ale dnes ráno po vážení se mě zeptal, jestli chci pokračovat, vidí, že to funguje. Ano budu pokračovat v krabičkách oběd a večeře. Celodenní krabičky mi budou moc chybět, zvykla jsem si, je to pohodlné, chutné a např. pomazánky luxusní. Všechna jídla jsou velmi chutná, poděkování kuchaři a všem pomocníkům. A dále moc děkuji paní Ježkové a paní Matěchové za vstřícné a milé jednání. Musím říct, že mi trvalo měsíc, než se tělo srovnalo, měla jsem hlad, ale ve směs poctivě jsem to překonávala. Po měsíci si tělo konečně zvyklo, přestala jsem mít hlad mezi jídly a porce mi stačí. Dieta pro Tebe mě naučila jíst. Nejsem nafouklá a cítím se skvěle. Doporučuji

Táňa v 15.11.2019

 

Veliká spokojenost

Velká spokojenost, vynikající jídla, super cena, p. Ježkové díky za moc milý přístup. Po dvou měsících 8kg dole. Určitě třetím měsícem nekončím!! Pochvala i pro zaměstnance v odběrném místě v Mladé Boleslavi, vždy milá a usměvavá děvčata.

Alena Svačinová v 06.11.2019

 

Velká chvála

Moc chválím, vyborné,pestré,čerstvé a jídla opravdu zdravá. Nepřesolené, chutné. Jogurty a tvarohy skvělé,sladké dezerty vždy zpestří. Doporučuji všem a cena také dobrá, všude jinde srovnatelné, ba naopak i dražší. Komunikace na 1, vše platí jak domluvíme. Opravdu všem doporučuji. Irča

Irena v 28.09.2019

 

5 kilo za čtyři týdny

Zhubla jsem téměř 5 kilo za 4 týdny. Pravda sportu bylo taky dost,ale přeci jasná věc. Jídla pestrá, čerstvá a hlavně moc dobrá. S čistým svědomím DOPORUČUJI

Katka Nový Bor v 30.03.2019

 

báječná pomazánka

S Vašim jídelníčkem jsem moc spokojená váha jde dolů a nemám hlad děkuji. Chválím Vaší pomazánku Vyšebrodskou recept určitě chráníte ráda bych jí udělala rodině Irena

Irena v 14.03.2019

 

začínám dietu

Začínám dietu a jsem nadšená vaším perfektní jídelníčkem, nemám hlad a dnešní ryba se špenátem perfektní nápad moc chutné děkuji Irena

Irena v 05.03.2019

 

Děkujeme

Krabičkovou dietu jsme jedli 3 měsíce a jsme velmi spokojeni s kvalitou a sortimentem jídel. Zvláště bychom chtěli poděkovat p. Ježkové a pánům řidičům za skvělou spolupráci a ochotu. Můžeme všem doporučit.

Lenka a Jirka v 01.03.2019

 

Perfektní služba!

Odebírala jsem 3 týdny s víkendy a 1 týden bez víkendu. Kromě kávy s mlékem a cukrem jsem držela poctivě a úbytek byl minus 7 cm a 4 kg. Výborná jídla, skvělý servis, jsem nadšená. Pan řidič moc fajn. Jelikož mám dvě malé děti, tak mi tato služba přijde skvělá a navíc funkční. První tři večery jsem měla hlad, ale to pak ustalo a už jen mizely cm. Doporučuji a děkuji 🙂

Monika v 22.02.2019

 

Opravdu dobre

Odebiram 2 tydny, jidlo je vyborne. Zatím nic co by mi nechutnalo. A to jsem zmlsany :-)) O tom, ze to bude fungovat jsem nepochyboval.

Pavel v 25.01.2019

 

Nejlepší krabičky

Dietu už jedu 10.měsíc a vždy jídlo chutné, zdravé a dietní. Už jsem na krabičkách závislá:))) Výborná komunikace s paní Ježkovou i řidiči bezva.)) Nejlepší krabičky:))))

Světlana v 21.11.2018

 

Poděkování

Moc chci poděkovat všem zaměstnancům firmy Dieta pro Tebe.Panu řidičovi za dodávky jídla. Výborného,vyváženého jídla a krásně jsem shodila za 30 dní odběru 5,8 kg….s jídlem, které mi moc chutnalo a hlavně pravidelnost stravy. Všude doporučuji a děkuji p. Ježkové za super vysvětlení a milý přístup. Jedu 2 měsíc a nevím zda nebudu chtít 3,4 🙂 Přeji moc moc zákazníků.

Jolana v 09.10.2018

 

Chvála

Moc chválím, jak jídla ,která jsou připravovaná opravdu zdravě.Chválím i komunikaci s p. Ježkovou, domluva bez jakýchkoliv problémů. Vše platilo, co jsme domluvili. Příjemné vystupování a lidský přístup. Krabičky bez konkureční a to jsem jich již mnoho vyzkoušela. Nápaditost, vše chutné a bez problémů. Objednávejte a opravdu se nebojte vše funguje na 1.

Tereza v 10.09.2018

 

Dieta, která funguje, poděkování

Jsem ráda, že jsem si vybrala právě tuto krabičkovou dietu na vašich stránkách , jsem moc spokojená jak s jídlem tak s komunikací a také chválím to, že dle potřeby a domluvy s p. Ježkovou, lze upravit nebo vyměnit jídelníček za jiné potraviny. Určitě se ještě vrátím k této dietě , za 21 dní mám 3 kg dole. Moc děkuji za vše, hlavně za vstřícnost p. Ježkové .

Dáša v 20.07.2018

 

Díky

Moc bych ctěla poděkovat celé firmě za nápaditost a přípravu dietních jídel, které jsem pojídala déle než 6 měsíců, stále mě překvapují nové a nové recepty. Vše čerstvé bez problému, včetně dopravy / díky i panu řidičovi /. Označení krabiček stručné a jasné, označeno proužkami, co kdy konzumovat. Užijte si celý tým Vaši celozávodní dovolenou a budu se opět těšit v září. Velké díky ještě jednou.

Tereza v 16.07.2018

 

Koprovka

Koprovka výborná:)))))vlastně všechna jídla jsou výborná:)) nejlepší dietní jídla.)))

Světlana v 25.06.2018

 

Znaceni krabicek

Dobry den,jim vasi dietu teprve 2.tyden,takze vysledek zatim nemohu posoudit.Jídla jsou chutna a hlavnè je nemusim varit.Vsechno pekne pripravene.Mam jen jednu ani ne vytku,spíše doporučení,nápad.Nešlo by na krabičky napsat-oznacit na ktery den je určená?Špatne se v tom orientuje,protoze jidla jsou si casto podobna.Jinak dekuji,jsem spokojena.

Helena Kocova v 11.06.2018

 

Makový kuskusovník

Dnes(20.4.18) makový kuskusovník prostě nejlepší. Úplně všechna jídla jsou suuuuper. Už jedu čtvrtý měsíc a pořád vše na jedničku :)))

Světlana v 20.04.2018

 

Dotaz

Holky zdravím, chtěla jsem se zeptat. Máte někdo práci na směny? já dělám v nemocnici, chtěla by jsem zkusit krabičky, ale nevím jak si to mám rozvrhnout..( myslím to tak že, třeba pondělí uterý mám denní, poté ve středu mám noční. končím ve čtvrtek ráno. pátek volno, a pak zase třeba víkend denní. pak pondělí nočni. a pak to zase jede denní, noční a tak pořád dokola. Máte někdo zkušenosti?? za odpovědi budu ráda. díky 🙂

bara v 29.03.2018

 

Opravdu fungují

Dobrá jídla, měli jsme s manželem i víkend, takže žádné vážení a počítání kj, vše bylo pěkně připravené. Za dva měsíce 10 kg dole, což je skvělé. Dieta splnila mé očekávání a hlavně, jí se zdravě, žádná chemie. Za mě velká pochvala. Děkuji a přeji hodně spojených zákazníků.

Monika v 14.03.2018

 

Chutná a zdravá dieta

Výborná a zdravá dietní jídla:)) všem doporučuji.

Světlana v 07.03.2018

 

Chvála

Moc velká spokojenost, měla jsem strach, že vyhodím peníze. Jídlo 5 x denně naservírováno v krabičkách přímo pod nos. Co dodat, asi u této stravy zůstanu, cítím se lehčeji, prostě mi není těžko a ještě mi chutná.Nebojte se a vyzkoušejte.

Karolína v 15.01.2018

 

super

Dobrá jídla, super servis a za mě palec nahoru a vše funguje, kila mizí….výborný chia pudink, kuskusy, saláty a deźertíky pečené na ně se vždy těším moc. Děkuji celé firmě.

justýna v 15.11.2017

 

Velká pochvala

Nevěřil jsem tomu a proto mě výsledek měsíčního vážení velmi překvapil – 6 kg dole. Jídla, která vaříte jsou výborná. Dokonce koprovou omáčku, kterou jsem (asi ze školní kuchyně) nikdy nejedl, s Vaší koprovkou jsem se oblizoval. Líbí se mi jak dokážete jídla velmi dobře zkombinovat a uvařit je opravdu vynikající. Skláním se před Vaším umem a děkuji za to že tvoříte takto dobrou věc. Obrovská pochvala náleží i Vašemu řidiči. Velmi pozitivní a sympatický člověk. Děkuji. Samozřejmě pokračuji ještě minimálně měsíc. 🙂

Petr v 09.10.2017

 

Spokojenost

Všem doporučuji, vše mi chutná. Nemohu říci, že bych něco nesnědla, spíš už se těším co rozlousknu za dobrotu. Nejsem zvyklá na kuskus, bulgur. Kuskusy mi moc chutnají, teď byl s červenými fazolemi a byla jsem nadšená. Je to dietní, výsledky jsou znát ( 3 týdny 4,5 kg dole ). Opravdu Dietu pro Tebe doporučuji a fandím jim.

Ilona v 28.09.2017

 

polévka

Jsem spokojen s kvalitou jídel, rozvozem i cenou. Občas se samozřejmě stane, že ne všechna jídla jsou každému po chuti I já jsem něco takového zažil, včera brokolicová polévka, tu už raději ne..

Čičmanec Ladislav v 17.09.2017

 

Skvělá redukční dieta

Dieta která chutná i funguje. Zvolila jsem variantu bez víkendů. Za červenec 7 kg. Srpen udržení váhy. Včera jsem začala další měsíc bez víkendů. Už teď mě čeká radostná investice do kalhot o číslo menších. Děkuji paní Ježkové a celému kolektivu. Věra

Věra v 12.09.2017

 

Poděkování

Dobrý den, námi objednaná kůra skončila, výsledky velmi efektivní – ůbytek na váze 9kg.Chtěla bych alespoň takto poděkovat za Vaši vstřícnost, perfektní servis vč. dopravy. Prostě vše bylo nej, nej a již teď se těším na zimní pokračování.

joh. v 03.04.2017

 

Děkuji

Velice děkuji celému týmu této krabičkové diety. Sáhla jsem po ni již po druhé. Poprvé to bylo v loňském roce. Po měsíci chutného a pestrého jídla jsem shodila 7kg. A stejně tomu bylo i teď .Vřele doporučuji všem, kteří se ještě nerozhodli.

Jana v 01.03.2017

 

Díky.

Velice děkuji celému týmu Dieta pro Tebe , za 3 měsíce 12 kg dole a velká spokojenost ! Přeji všem krásné svátky a do nového roku zdraví a spoustu spokojených hubnoucích….i já budu pokračovat.

Růžena v 14.12.2016

 

Budete mi chybět 🙂

Mám za sebou 2 měsíce s krabičkovou dietou. Zhubla jsem 7 kilo. Víc než kila šly dolu centimetry. Zase obléknu své oblíbené kousky. Jídlo v krabičkách bylo vždy velice dobré, pestré a hlavně čerstvé. Největší top byly POMAZÁNKY 🙂 Snad to nebude potřeba,ale ráda se na Vás v budoucnu zase obrátím a s čistým svědomím budu doporučovat. To pohodlí jen sáhnout do lednice pro krabičku mi bude chybět 🙂

Katka v 01.12.2016

 

Jen samá chvála

Dobrý den, všem. Mám za sebou jeden měsíc a za mě veliká spokojenost. Jídla jsou výtečná, a 5 kg dole. Pokračuji ještě jeden měsíc. Všem, kdo o krabičkové dietě jen uvažují doporučuji určitě zkusit. Děkuji celému týmu včetně pana řidiče.

Jasněna v 24.10.2016

 

Odhodlání

Odhodlávala jsem se dlouho vyzkoušet krabičky. Čekala jsem jídla, která nebudu mít ráda…jsem mile překvapena. Kila jdou krásně polehoučku dolů a to je účel. Děkuji za skvělá jídla a nápaditost.

Petra v 16.09.2016

 

Chvála

Musím moc a moc pochválit, jídla chutná, cena přijatelná. Sice se to může zdát někomu moc v té konečné ceně, ale 261,-/den a o nic se nestarám, žádné nakupování, režie a hlavně si to sama připravit prostě ODPADÁ!!! Děkuji této firmě a přeji hodně zákazníků. Opravdu nic nemohu vytknout.

Mariana v 19.06.2016

 

dva týdny a 8 kg dole 🙂

Doporučuji tuto formu stravování. Je to sice trošku dražší, ale vyrovná se to pestrostí stravy a hlavně mám za dva týdny 8 kg dole a to naprosto bez hladu. Chutě na jídla, která jsem jedl před dietou jsou ale dá se to vydržet. 🙂

Fanda v 26.05.2016

 

Vrchlabí

Taky se přimlouvám za Vrchlabí. Žije tu dost lidí a jistě by to uvítali… Na rozvoz byste také jistě někoho našli…. Já auto mám 😉

Kristýna v 18.05.2016

 

Diabetik

Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat jestli umíte také připravit krabičkovou dietu pro diabetika (muž) ?Je možné tuto dietu od Vás odebírat ? Předem děkuji za odpověď. Jana.

Jana v 23.04.2016

 

Diabetes

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné odebírat krabičky i pro diabetiky s jejich dietním režimem?Děkuji za odpověd

Veronika v 16.03.2016

 

Dietu si s manželem užíváme

Nikdy nikam nepíši, ale musím udělat výjimku. Krabičky odbírám již po třetí,vždy jako takovou jarní očistnou kůru. Jsem mlsná jako koza a sama bych si taková jídla nikdy nenachystala a právě proto musím celý tým který jídla připravuje pochválit, protože je to prostě vynikající, velmi chutné a pestré! I manžel si to velmi chválí, přestane ho vždy pálit žáha srovná se o nějaké to kilo a to, že má nachystáno až pod nosem mu velmi vyhovuje! Děkuji a přeji hodně spokojených strávníků!

Helena v 15.02.2016

 

krabičková dieta Vrchlabí

dobrý den, je možné odebírat i do Vrchlabí, není tady ještě někdo další?

Petra v 17.01.2016

 

Ohlasy

Ohlasy: Jídlo z krabiček je velmi chutné, pestré, jídla se téměř neopakují. Obzvlášť pomazánky jsou úžasné. Nemusím nic vařit, chystat, kupovat, mám pravidelnou stravu, je to prostě super servis. Odebírám necelé tři měsíce, váha se mi snížila o 14 kg, kdybych hned od začátku odebírala jídlo včetně víkendů, určitě by to bylo i víc. V pase i přes boky jsem zhubla o 8 cm. Už nyní se cítím skvěle, okolí si všímá změny, ale ještě kousek mi k úplné spokojenosti chybí, proto pokračuji dál. Každý den se těším, co za dobroty na mě čeká. Nejspíš jsem si na krabičkách vytvořila závislost. Martina.

Martina v 01.12.2015

 

Doporučuji

Dobrý den, musím velmi kladně zhodnotit „krabičky“ jídlo je velmi chutné, hodně pestré jsem opravdu nadšená. Děkuji doporučuji a určitě pokračuji.

Lucie v 19.11.2015

 

Parádní krabičky

Moc všem doporučuji, rozváží i Liberci, kde bydlím a musím říci, že jsem nadšená. Nová a nová jídla, spokojenost veliká. Zkoušela jsem i jiné krabičky v Liberci a firma Dieta pro Tebe vede. Přeji moc spokojených “ jedlíků „.

iveta v 27.10.2015

 

Funguje to !

Opravdu jsem zhubl a zlepšil se mi i celkově zdravotní stav…už nemusím polykat prášky na zažívání atd 🙂

Martin v 25.09.2015

 

výborný

Cizrnový guláš s gnocchi to jsem si fakt pochutnala, jinak vše na 1, nemám žádné výtky.

Jana v 09.09.2015

 

POCHVALA

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za Vaši práci. Krabičková dieta byla u mě úspěšná, nějaké to kilo jsem dala dolů a neměla jsem nikdy pocit nějakého strádání. Jídlo mě vždy velice chutnalo, bylo čerstvé, pestré, vyvážené… Moc Vám děkuji, už teď po ukončení odběru mě jídlo chybí a asi určitě se k dietě od září vrátím.

LENKA v 19.07.2015

 

velké překvapení

Zdravím všechny dietáře:-). Dostala jsem na tuto krabičkovou dietu doporučení od mé dlouholeté kamarádky. Musím říct pouze to, že všechna chvála psaná níže je pravdou. Veškerá jídla byla nejen chutná, ale i pastvou pro oko. Všem vřele doporučuji a doporučím svým známým, neboť to je nejlepší odměna pro příjemnou a ochotnou majitelku. Dále musím zmínit skvělého pána řidiče, i na něho se budete těšit. Mám za sebou měsíc a zapnu vše co bylo od sebe vzdáleno i více než 10 cm:-). Fakt úspěšné a bezbolestné:-) určitě neváhejte.

Líba v 03.07.2015

 

výsledky

Měli jsme s manželem krabičky na stejně. Já zhubla 9 kg a manžel 12 kg za 2 měsíce. Vše fungovalo, jak mělo. Žádný negativní hodnocení nemáme. Byli jsme naprosto spokojeni a určitě se vrátíme, už teď nám krásné krabičky vždy s chutným jídlem chybí.Různorodost, prostě vždy jsme se těšili na překvapení co pro nás Dieta pro Tebe uvaří. Děkujeme je nám lehčeji.

Olina v 02.06.2015

 

Poděkování

Musím moc poděkovat Dietě pro Tebe za velmi chutná jídla. Dávám palec nahoru a pokračuji.

Miroslav- Česká Lípa v 18.05.2015

 

Děkuji

Moc chválím tuto firmu Dietu pro Tebe, pro mě bezkonkurenční co se týče nápaditosti jídel / maso obalené cuketou / výborné, mrkvové muffiny skvělé, jogurtíky úžasné, čerstvost v naprostém pořádku. Měla jsem již 2x krabičky od jiné firmy a tyto prostě vyhrávají. Proto se musím podělit s naprostou spokojeností. Výsledek v úbytku 5 kg za měsíc, což je krásné hubnutí, když si ještě pochutnáte. Pan řidič, takový náš pohodový usměvavý šoumen. Vše funguje, domluva, popřípadě přerušení, stačí zvednout telefon. Nemám ani jedno mínus.Chválím a moc.

Martina v 08.05.2015

 

Dieta pro syna

Dietu jsem objednala svému synovi , který rád papá..zkusily jsme 14dní a úspěch 1kg dole budeme pokračovat celý měsíc,syn nemá hlad ani nemá chutě na sladké a hubne bez cvičení..Výborné a chutné jídlo sama bych ho synkovi snědla…

Jana v 31.03.2015

 

jdu do druhého měsíce

Jsem tak spokojená a už i pohodlná si něco připravovat, jdu do toho na další měsíc…zhubla jsem 5,5 kg za kompletní měsíc i s víkendy. Naprostá spokojenost, servis atd. Recenze nelžou. Vstřícnost firmy na jedničku a jednání s p. Ježkovou příjemné, milé. Velice všem doporučuji.

Jolana v 04.03.2015

 

Začínám

Od pondělí začínám také s dietou, budu informovat!

Jana v 29.01.2015

 

super dieta,která funguje

tuto krabičkovou dietu jsem si objednala,ale díky odjezdu na delší dobu jsem musela přestat,za mě,super jídla,chutná,ale i hodně jídla,paní ježková velice milá a ochotná a doporučuji všem…..objednám znova protože i za velmi krátkou dobu cca 14 dní mi skutečně začalo být volnější oblečení

Věra Beljaková v 12.01.2015

 

Dieta, jež léči. Připravováno s velkou péčí. :o)

Jsem dlouhodobě nemocná starší žena a promyšleně sestavený jídelníček, stravovací režim, čerstvé potraviny a laskavý přístup vedení této firmy mě skutečně léčí. Vřele doporučuji. Pokud budete svědomitě dietu dodržovat, budete se nejen uzdravovat, ale i velmi zdravě pozvolna hubnout. Tento způsob redukce hmotnosti opravdu funguje.:o) Ani jeden problém s dodáním za čtvrt roku. Jsou opravdu svědomití, precizní.Jídelníček jsou ochotni i částečně upravit dle potřeby. Činí tak v tuto chvíli bez příplatku. Jídlo nejen dobře vypadá, ale i chutná. Prokazatelné změny zdravotního stavu jsou dle mé zkušenosti patrné již po dvou měsících disciplinovaného stravování. Vše je ale hlavně o lidech, tedy nejen o svědomitých tvůrcích, sestavovateli, výrobci, dodavateli diety, ale i o samotných konzumentech. Cítím se o hodně lépe. Nejsem unavená jako dříve, lépe vypadám. Chválím, děkuji, rozumným cílevědomým lidem, doporučuji zkusit. Investice do zdraví, jež se může vyplatit i ekonomicky, zvláště pokud nikomu nemusíte vařit, pro nikoho nakupovat, jste sami. :o) Myslím, že jsem měla při výběru firmy opravdu šťastnou ruku. Všechny krabičkové diety takto dobré a zdravé bohužel nejsou. Zde se podařilo… Přeji všem, aby tomu tak bylo ještě velmi velmi dlouho.

Markéta v 15.12.2014

 

Děkuji

Moc doporučuji!!!Naprostá spokojenost – zůstala mi těhotenská kila a nešlo to zaboha dolů. S Dietou pro Tebe mám během měsíce 5kg dole a to jsem v neděli (kdy jsem neměla krabičku) i zahřešila… potřebovala bych ještě tak 2 měsíce a určitě si je koupím… ale z rodičáku se to šetří o něco pomaleji… každopádně do léta chci 10kg dolů a zatím má toto u mě největší úspěch…opravdu paráda. Příjemné jednání, laskavý přístup, mooooc milá paní 🙂 Děkuji a těším se na další spolupráci.

Erika v 07.11.2014

 

úspěch

Po 4 měsících s „Dietou pro Tebe“ mám 16 kg dole, jídla nad očekávání, velice pestrá a nápaditá, vůbec se mi to nepřejedlo.Všem doporučuji, ani jediný problém z dovozem. Přijemná domluva po telefonu, laskavý přístup. Palec nahoru. Dana

Dana v 28.10.2014

 

rozvoz

Dobrý den, zavážíte do České Lípy, Nového Boru nebo Žandova? Děkuji Jílková

Jana Jílková v 02.10.2014

 

nevěřila jsem

Zkusila jsem s manželem a opravdu jsme spokojený, recenze nelhali. Chutné, nápadité vše připravené v krabičkách, na které je už chuť jen se na ně podíváme. Moc chválím a i kila jdou dolů. Děkujeme Dietě pro Tebe

Simona v 20.09.2014

 

Huráááá

Už mám krabičky doma, nemohla jsem se dočkat, po prázdninách opět moje krabičky.Děkuji

Jaroslava v 01.09.2014

 

Krabičky

Už se těším na Vaše krabičky, moc mi chybí.

ilona v 30.07.2014

 

Výsledek za měsíc

Tak ženy….za měsíc 5,8 kg pro mě úžasné a beru další měsíc, prostě mě baví tu krabičky jen rozlousknout. Palec nahoru a firmě dieta pro Tebe velké díky.

Jana v 29.05.2014

 

Výsledek 20 dní

Tak děvčata….4,5 kg hurá.

Jana v 20.05.2014

 

Rozvoz MIMOŇ/ČESKÁ LÍPA

Dobrý den, dnes jsem mluvila s majitelkou firmy „Dieta pro Tebe“ o možnosti rozvozu jídel do Mimoně. Pokud by jste měl někdo zájem, ozvěte se prosím na centrálu firmy. Pokud by nás bylo více, závoz by byl možný :-). Děkuji.

Kateřina v 16.05.2014

 

Výsledek za 14 dní

za 14dní 2,8kg dole, cítím to na břiše a celkově se cítím lehčeji.Ta ryby dnes exelentní. Děkuji

jana v 12.05.2014

 

Lepší

Rozhodně lepší a chutnější než Dieta do domu……jsem absolutně nadšená, dnes losos luxusní, banánové muffiny a čínské nudle….pro Dietu pro Tebe samá chvála. Škoda, že jsem nazačla jíst o této firmy dříve.

Jana v 07.05.2014

 

českolipsko

Dobrý den, chci se zeptat, jestli rozvážíte i do České Lípy, popř. Nového Boru. Děkuji

Lenka Nová v 26.04.2014

 

nadšení

dobrý den,objednala jsem si dietu pro tebe a dnes mi dovezli první jídla.jsem naprosto nadšená,jídla je dost,je čerstvé a lákavé na pohled.jsem ráda,že jsem do toho šla.doporučuji všem.ve výsledky hubnutí věřím,budu postupem času informovat

vera v 23.04.2014

 

Poděkovaní

Na doporučení pana doktora z jičínské nemocnice jsem se dostal na stravování od firmy Diety pro tebe. Po 2 měsících odebíraní krabičkové diety se cítím mnohem lépe a k tomu jsem dostal i pochvalu od pana doktora. Děkuji moc za veškerý servis a dobré jídla.

Ing. Luboš Valášek v 08.04.2014

 

Služby

Služby této firmy bez problému, vše bylo, jak jsme se domluvili. Již jsem zkusila i jinou firmu z Brna a nedá se to srovnat, různorodost stravy, čerstvost a doporučuji, jedla jsem to ze zdravotních důvodů a zhubla jsem 4 kg za měsíc.

aneta v 06.04.2014

 

poradí někdo?

Zdravím všechny a jen bych chtěl poradit, jestli někdo nemá kontakt na podobný závoz zdravých jídel pro oblast Dvůr Králové nad Labem nebo Nová Paka. Pohybuji se v obou městech každý den a tak by nebyl problém si jídla vyzvedávat. Děkuji za radu.

Milan v 23.03.2014

 

Úžasné

moc velká spokojenost, doporučuji všem, kdo nemá čas si toto připravovat, čerstvost a různorodost nechybí….jiný jídla, která normálně nejím, ale nemohu říct, že by mi něco vyloženě nechutnalo. Palec nahoru firmě DIETA PRO TEBE děkuji

věra v 12.03.2014

 

20 kg dole

za 3 měsíce 20 kg dole, nový člověk i oblečení. Všem doporučuji.

Filip v 17.02.2014

 

Parádní servis

Moooc velká spokojenost, krásný servis jen rozlousknu a papám. Překvapivě chutné a nápaditá. Palec nahoru, skvělé.

ilona v 11.02.2014

 

Krabičky

Jsem s krabičkami moc spokojená, jím je ohledně zdraví. Po 2 měsících se mi velice spravil krevní obraz a taky se cítím plná energie, není mi po jídlech těžko a pochutnám si. Na krabičky se těším a vždy mě překvapí chutnost i nápaditost. Dopolední dezertíky jsou výborné a hlavně je vše bez práce, nenakupuji a vlastně ušetřím čas, energie….mám dobrý pocit. Doporučuji všem a taky jsem nějaké to kilo shodila. Myslím si, že budu firmě Dieta pro Tebe ještě nějakou dobu věrná. Děkuji Jana

Jana v 29.01.2014

 

Doporučuji

Všem mohu jedině doporučit, skvěle chutná, akorátní porce…

Karel v 05.12.2013

 

Naprostá spokojenost

Chválím, cítím se mnohem lépe a vřele doporučuji všem. Díky firmě za přípravu, doma si to takto nenachystám.Petr

Petr v 24.11.2013

 

Ohlasy

Dobrý den, moc děkuji, jídlo bylo výýýýýýborné, jen jsem měla občas maličko problém, že jsem měla hlad, především ve dnech, kdy jsem byla cvičit nebo měla větší fyzickou námahu. Jinak se cítím velice dobře, nezhubla jsem tolik, co můj kolega, který se rozhodl v krabičkách pokračovat, protože pro něj to je veliká změna ve stravování. Já jsem dodržovala pět jídel denně již dříve a jím v celku zdravě, teda snažím se o to, a s Vašimi krabičkami byl můj váhový úbytek cca 3 kg, ale spíše to cítím na oblečení, než na váze. Byla jsem velice spokojená a určitě každému, kdo bude chtít zhubnout nebo se naučit správně stravovat, krabičky vřele doporučím. Překvapilo mě, jak může být jídlo pestré, zdravé a zároveň chutné, především svačiny dopoledne mi moc chutnaly, ale i obědy a večeře a pomazánky byly výborné, určitě jsem získala inspiraci a pokusím se v podobném duchu pokračovat i sama. Velice děkuji a přeji spoustu spokojených strávníků, zákazníků.

Petra v 11.10.2013

 

Jsem spokojen

Nápaditost, byl jsem překvapen a kila jdou dolů(za měsíc 6 kg)….paráda,jedu dál.Děkuji.Vašek

Vašek v 07.10.2013

 

Hubnu

Vřele všem doporučuji, jím krabičky již dlouho a jsem naprosto spokojená, krevní obraz se mi zlepšil a k tomu jsem ještě zhubla 10 kg, jsem starší a tak hubnu pomaleji téměř bez pohybu. Moc celému kolektivu děkuji a přeji hodně zákazníku.Zaslouží si to.

Drahuše v 05.09.2013

 

Už se těším

Už se nemohu dočkat na září, jelikož jsem to zkusil u jiné firmy na překlenovací čas.Výsledek hned se vracím k Dietě pro Tebe. Naprosto jiný přístup. Nehledejte jiné firmy, pokud máte tuto firmu po ruce. Milan

milan v 02.08.2013

 

Drožďovka

Tak jsem byla zvědavá na „drožďovou pomazánku“, jak nevypadala, tak byla luxusní a moc chutnala.

Ivana v 18.06.2013

 

Samá chvála

Musím taky pochválit, vracím se k Dietě pro Tebe pravidelně. Proč? jsem naprosto spokojená a vůbec nemám žádné zápory. Je vidět, že pracují se sezónní zeleninou a stále vymýšlí jiné a jiné recepty pro nás DIETÁŘE. Doporučení pr všechny. Jitka

Jitka v 09.06.2013

 

Mňamky

Dneska vynikající svačinový kakaový tvaroh a k obědu kuskus s masovými kouličkami. Dnes jsem si opravdu pochutnala =)

Petra v 04.06.2013

 

SUPR

Po všech možných dietách,kdy jsem již přestala věřit,že mi něco pomůže jsem dokázala díky těmto krabičkám za 5 týdnů zhubnout 8 kg.Jídlo velmi chutné,čerstvá zelenina a ovoce a velmi nápadité recepty.Mohu všem vřele doporučit!!!

Ola v 30.05.2013

 

Pochutnal jsem si

Dnes výborný oběd ( kedlubna s játry), jinak vše chutná, taky ryby nemají chybu. Palec nahoru.

Radek v 29.05.2013

 

Dieta pro Tebe

Vyzkoušela jsem více firmy co dělají krabičkovou dietu a tato patří mezi mé FAVORITY!!! Čerstvost, pestrost, dostatek zeleniny, chutnost, nápaditost a opravdu nemůžu nic vytknout. Hubnu a hubnu pomalu a zdravě.Výsledek: 85kg výchozí a nyní po měsíci 78.5 kg. Odloupnu a jím,paráda.Beru další měsíc a těší se na dopolední dezertíky. Alena

Alena v 23.05.2013

 

Excelentní!

Jednoznačně mohu doporučit! Moje startovní váha byla 102 Kg, po cca třech měsících jsem odstranil nepotřebných 15 Kg !!!!! A to vše bez hladu a pocitu že jím to co mi nechutná! Dietka je velmi dobře postavená a to jak cenově, tak i z hlediska pestrosti stravy. Díky, díky díky!!

Honza BR. v 16.05.2013

 

Jdu na to

Od zítra jdu do toho, jsem zvědavá.Držte mi pěsti

jana v 12.05.2013

 

Spokojenost

Nemám žádné výhrady,spokojenost.

Dana v 05.05.2013

 

Zelenina

Zdravím, s dietou jsem spokojena,ale dnes jsem měla špatné/nahnilé/ rajče.Chválí dobrý jablkový závin.

??? v 28.04.2013

 

Hodnocení

Všem kdo o tom uvažují….určitě se nebojte, sice knedlo vepřo to není, ale chutné, nápadité a určitě tam jsou věci, které si doma neuděláte, ochutnáte něco jiného. Sáhněte si do svědomí, je to o té pevné vůli i s krabičkovou dietou. Výsledek se dostavil…cítím se lépe a když to přepočtu na kg…co kg to 1000,-korun,které určitě za to stojí.Vytknout snad to, že mě to asi bude chybět!!!!!!

Rudolf v 25.04.2013

 

Paráda

Jedli jsme výborné krabičky s manželem. Výsledek já 5 g a manžel 7,5 kg za měsíc i víkendem. Cítíme se lépe a děkujeme Dietě pro Tebe

Roman a Martina v 21.04.2013

 

Výsledek

Za 3 měsíce držení krabičkové diety mám 15kg dole…..spokojenost, nehladověla jsem i si za mlsala. Děkuji moc Dietě pro Tebe a já si cítím mnohem lépe. Ariana

Ariana v 11.03.2013

 

chutné

Všem moc doporučuji, vyzkoušela jsem již více firem, ale Dieta pro Tebe mě připadá opravdu zodpovědná a poctivá,čerstvost, nápaditost. Vracím se a opravdu jím stále nová jídla.Jídelníček obměňují a to je fajn. Pokaždé jsem zhubla.Mohla bych si to připravovat sama, ale nikdy to dlouho nevydržím…..takže moc děkuji, že se tomu někdo věnuje a my to máme bez práce. Přeji hodně zákazníků. Dana Turnov

Dana v 30.01.2013

 

Dietka

Paráda,paráda….kila mizí. Olča

Olina v 13.01.2013

 

Nevěřill jsem

Kdo nevyzkouší,neuvěří….ono to funguje

robert v 16.11.2012

 

Hlásím,hlásím úspěch

Úspěch po 2 měsících 10kg dole,chutnalo mi vše(tedy skoro),ale s tím musíme počítat. Vše fungovalo,tak jak jsme se domluvili,dovoz nebyl problém.Chválím a přeji hodně zákazníků.

Ludmila v 12.11.2012

 

Úspěch

po měsíci přesně 5.9kg dole…nemám žádné připomínky.Vím,že bych si to doma nepřipravila a stejně by mě to stálo čas,korunky,energii,bylo to bez námahy a účel splněn.Doporučuji Kaťa

kacaba v 17.10.2012

 

6,5kg dole

Paráda,za měsíc….velká spokojenost ani jsem moc nesportoval. Chválím, dejte taky vědět jak jste na tom.Dietě pro Tebe velké díky.

Ivan v 08.10.2012

 

4,5kg dole

Spokojenost, chutná mi vše…skoro, ale hold je to dietka, tak nemůžu čekat (cukr,sůl,omastek). Cítím se o mnoho lépe. DOPORUČUJI PS: na dopolední svačinky se vždy těším.

Ivan v 23.09.2012

 

2kg dole

Tak se zas ozývám,2 kg dole za od 3.9…..v pohodě,jídlo dobré,večer chodím brzo spát,abych nevymetal.Jsem překvapen a spokojen.

Ivan v 11.09.2012

 

Tak znovu

Tak jsem se dočkala. Už se těším, až se zbavím dalších kil. Vřele doporučuji.

Jarmila v 02.09.2012

 

Začínám

Tak mám objednáno a jsem zvědav,budu informovat,

Ivan v 02.09.2012

 

Jdu na to

Už mám zkušenosti a po půl roční odmlce si objednávám 2 měsíční kůru.Sice jsem přibral jenom 2 kg za půl rok,ale nějak mě to chybi.Moc chválím opravdu jsem měl poprvé hrůzu,co budu jíst a ono je to i chutné,dobře sestavené a hlavně FUNGUJÍCÍ. Děkuji

Miroslav v 22.08.2012

 

DOPORUČUJI !!

Dietu pro tebe jsem držela na začátku tohoto roku, asi necelé 2 měsíce, a bylo to naprosto super. Kilečka šla krásně dolů a to i po ukončení diety. Váhu si dodnes držím a všem doporučuji!!! moc díky Dieto pro tebe :-))

Jana v 13.08.2012

 

pochvala

Musím podotknout zkusila jsem Dietu do domu a raději si vydržím na odzkoušenou a moji oblíbenou Dietu pro Tebe(mám pocit čerstvosti a nápaditosti).Chválím a hned využiji slevy. Ema

Ema v 07.08.2012

 

pochvala

Moc chválím tuto firmu,hubnu zdravě,hlad není jenom občas chuť…haha.Ale pokud to dodržuji funguje to.Všem doporučuji.Těším se znovu v září,prázdninovou odmlku chápu jelikož grilování,děti doma a dovolené.

Lenka v 11.07.2012

 

super!!

Ve srovnání s předchozí fitmou(dietaprovšechny) jídlo čerstvější, nápaditější a chuťově výrazně lepší:) a ty dopolední dezerty:) citím se velmi dobře a jídlo mi moc chutná…díky moc.

Míša v 13.06.2012

 

Hubnu

Jedu druhý měsíc a 7kg dole…doporučuji…chutné,jím věci,které jsem ani nedělala a naznala.Nemám chuť na sladké,nutričně vyvážené.

leona v 06.06.2012

 

Šmakounek

Vše v pohodě,hubnu a ty šmakounky….čokoládový užasný,teď bude makový už se těším.Díky Dietě pro Tebe

Jarda v 01.06.2012

 

Paráda

Vše naprosto v pohodě,jídla chutná,nápaditost…..a hrozně jsem zlenivěla,nemusím na nákup ani vařit…jupííí. Děkuji hubnu

janina v 28.05.2012

 

Dietářka

Jako věčná dietářka se s Vámi podělím o můj názor.Krabičkovou dietu jím už několik měsíců a už jsem na ni asi závislá.Pro srovnání měla jsem od firmy Dieta do domu,který taky zavážejí podobný region.Taď jím od firmy Dieta pro Tebe a srovnání.DD(dieta do domu) jídlo jak co,čerstvou zeleninu nahrazují hodně,sterilovanou,která mi už pak lezla krkem,různé čalamády apod.Kupované jogurty .Bez nápaditosti.DT(dieta pro tebe)zelenina pouze čerstvá a zařazovaná podle sezónní dostupnosti . Sterilovanou zeleninu jsem neměla ještě nikdy!Jogurty míchané z čersvého ovoce a zajímavé deserty.Hodně se vyskytují kuskus,bulgur,šmakoun,tofu,luštěniny a pokaždé jiný druh salátu ,zařazují stále nové věci.Pečou výborné dopolední svačiny.Takže pro mě jednoznačně vyhrává Dieta pro Tebe. A tímto jím chci dát známku 1,protože hubnu,hubnu sic pomalu,ale zdravě. Olina

Olina v 16.05.2012

 

Jďete do toho

Určitě jďete do toho…kila dolů za to stojí,zlepšil se mi cholesterol….zdraví je jen jedno.Přeji hodně zákazníků Dietě pro Tebe.

Vašek v 10.05.2012

 

Dárek od manžele

Měsíc jsem si zaplatila i přes manželovo remcání.Úbytek 5 kg a co se nestalo,manžel mi koupil další měsíc a 9kg dole. Prý když viděl,že to funguje a já jsem spokojená i sebevědomí se mi zvedlo….bude spokojen i manžel. Děkuji této firmě Dieta pro Tebe

Dita v 04.05.2012

 

Senzační

Všem doporučuji,bez práce,šetří mi čas,nenakupuji….tolik neutratím,šetřím energie a kdo říká,že je to drahé…můj názor NENÍ. Samozřejmě u mě výhoda…jsem sama,takže v lednici jenom „úžasné krabičky“.

Anna v 03.05.2012

 

Krabičky

Všem doporučuji,výborné,chutné a úbytek byl.Sice první týden večer hlad,ale pak už v pohodě.5kg dole…super

Ilona v 01.05.2012

 

Skvělé krabičky

Skvělé krabičky za rozumnou cenu. Chuťově výborné a vyvážené jídlo. Díky hormonální léčbě pomalejší hubnutí, ale jde to a jsem za to vděčná. Nemusím nic pracně počítat, sestavovat, vařit, v ledničce je vždy připravená ta správná porce. Děkuji a doporučuji

Andrea v 25.04.2012

 

Super

Již jsem nevěřila, že někdy zhubnu. S Dietou pro Tebe se to daří. Budu mít za sebou měsíc s krabičkami a 6 kg je dole. Netrápím se, chutná mi to, budu pokračovat.

Jarmila v 24.04.2012

 

Funguje to

Tato krabičková dieta funguje. Navíc je chuťově výborná a pestrá. Za měsíc 5 kg dole.

jarka v 23.04.2012

 

Krabičky

Kladné hodnocení,jídlo chutné,čerstvé a nápadité.O 6kg lehčí za měsíc komplet s víkendy.Cena rozumná.Touto cestou Dietě pro Tebe děkuji.

Věra v 22.04.2012

 

Je to hlavně zdravé

Od ledna 2012 jsem ve svých 51 letech musel začít užívat léky na vysoký kreví tlak. Od poloviny ledna jsme 1,5 měsíce drželi „krabičkovou dietu“. Od února mám bez léků tlak opět zcela normální. Hubneme pomalu (A TO JE SPRÁVNÉ) i po vysazení „krabiček“. Pozn. POZOR! Některé firmy neumí sestavit dietu správně. Tato firma „Dieta pro Tebe“ je dle mé zkušenosti velmi zodpovědná a dieta je velmi dobře sestavená.

MUDr.Martin Kracík v 20.04.2012

 

Dietka

Zdravím,po oslovení firmy Diety pro Tebe,napíšu svůj názor.Používají pouze čerstvou zeleninu,výborné dopolední deserty,byla jsem spokojená.Úbytek 5,5 kg za měsíc.Celkové hodnocení 1 super

romana v 19.04.2012

 

Hubnu v pohodě

tato krabičková dieta působila ze všech diet na moji problematickou štítnou žlázu nejlépe 🙂

Mirka v 19.04.2012

 

Hubnu bez problémů

Dietu jsem držel 2 měsíce a zhubl jsem ze 106 kg na 95 kg . Spokojenost

Honza Jákl v 19.04.2012

 

Hubnu bez stresu

Žádná práce se sháněním jídla na celý den,chuťově výborné, cenově dostupné, 11 kg za 2 měsíce, stále pokračuji

Vlaďka v 18.04.2012

 

Funguje to, jupííí

Výborné, chutné a 6 kg dole za měsíc a chlup

jolana v 18.04.2012

 

Skvele krabicky za rozumnou cenu

doporucuji 😉

ceda v 16.04.2012