Příprava pokrmů a balení

Dieta pro Tebe klade veliký důraz na přípravu Vašich pokrmů v kuchyňském zařízení, kde využíváme moderní technologie. Pokrmy připravujeme především v konvektomatech, které umožňují vařit zdravě, téměř bez tuků, ztráty minerálních látek a vitamínů.

Hotové pokrmy prudce zchlazujeme a poté balíme do krabiček, které jsou uzavřeny tenkou fólií a potom expedovány přímo k Vám.

Jednorázové 
plastové krabičky jsou hygienické, zdravotně nezávadné / atest /od dodavetele obalového materiálu. Krabičky různých velikostí (jednokomorové nebo vícekomorové), lehce skladné. Jsou opatřeny nápisem s typem jídla, např. snídaně a u jídel k ohřevu symbolem mikrovlnné trouby. Každá krabička je zavařena tenkou fólií, která jde jednoduše odstranit. Pokud budete jídlo ohřívat přímo v krabičce, propíchněte fólii na několika místech. Čerstvou zeleninu doporučujeme před ohřevem vyjmout.

Jídelníček na aktuální týden bude na našich internetových stránkách, kde si ho můžete vytisknout.

Jak probíhá krabičková dieta v praxi?

Princip krabičkové metody spočívá v tom, že jídlo je pro vás upraveno a připravováno tak, že každý pokrm splňuje zásady zdravé výživy. Krabičková Dieta pro Tebe je tedy nejen bezpečná a zdravá, ale také chutná a jednoduchá. Strava je vložena do krabiček a je dovezena až k Vašim dveřím. Připravené jídlo již stačí v pravidelných intervalech konzumovat. Je to tak jednoduché

Snažíme se šetřit přírodu

  • Snižováním tloušťky a gramáže u jednotlivých materiálů.
  • Přechodem od laminovaných a vícevrstvých materiálů k monomateriálům.
  • Použitím stejného materiálu vrchní folie jako je materiál spodní misky.
  • Nahrazováním potravinářské PVC-stretch za potravinářskou PE-stretch.
  • Nahrazováním teplem smrštitelné PVC za polyolefiny.
  • Nahrazováním přímých potisků folií za PE případně papírové pásky přes výrobek nebo aplikaci PP etikety (snadnější recyklace).

100% RECYKLOVATELNÉ

100% GARANCE BEZPEČNOSTI  PRO STYK S POTRAVINAMI

VYROBENÉ V ČESKÉ REPUBLICE

VHODNÉ DO MIKROVLNNÉ TROUBY