Objednávka

Nejlepší krabičková Dieta pro Tebe

  • nemusíte vařit, nakupovat ani počítat kalorie, to řěšíme za Vás
  • celý den jíte 5 chutných a zdravých jídel a navíc hubnete 5-7 kg měsíčně bez JO-JO efektu

Nejlepší krabičková Dieta pro Tebe

  • budete jíst velmi pestré jídlo bez konzervantů a chemie
  • pojďte do toho s námi, jednoduše jezte zdravě a hubněte zdravě

Nejlepší krabičková Dieta pro Tebe

  • dovezeme Vám jídla na Vámi určené místo vždy včas
  • jídlo zavážíme na dva dny dopředu
 

Příprava pokrmů a balení krabiček

Dieta pro Tebe klade veliký důraz na přípravu Vašich pokrmů v kuchyňském zařízení, kde využíváme moderní technologie. Pokrmy připravujeme především v konvektomatech, které umožňují vařit zdravě, téměř bez tuků, ztráty minerálních látek a vitamínů.

Hotové pokrmy prudce zchlazujeme a poté balíme do krabiček, které jsou uzavřeny tenkou fólií a potom expedovány přímo k Vám.

Jednorázové
plastové krabičky jsou hygienické,zdravotně nezávadné/atest/od dodavetele obalového materiálu.Krabičky různých velikostí (jednokomorové nebo vícekomorové), lehce skladné. Jsou opatřeny nápisem s typem jídla, např. snídaně a u jídel k ohřevu symbolem mikrovlné trouby. Každá krabička je zavařena tenkou fólií, která jde jednoduše odstranit. Pokud budete jídlo ohřívat přímo v krabičce, propíchněte fólii na několika místech. Čerstvou zeleninu doporučujeme před ohřevem vyjmout.

Jídelníček na aktuální týden bude na našich internetových stránkách, kde si ho můžete vytisknout.

Jak probíhá krabičková dieta v praxi?

Princip krabičkové metody spočívá v tom, že jídlo je pro vás upraveno a připravováno tak, že každý pokrm splňuje zásady zdravé výživy. Krabičková Dieta pro Tebe je tedy nejen bezpečná a zdravá, ale také chutná a jednoduchá. Strava je vložena do krabiček a je dovezena až k Vašim dveřím. Připravené jídlo již stačí v pravidelných intervalech konzumovat. Je to tak jednoduché

 
Máchovo jezero chatky