Objednávka

Nejlepší krabičková Dieta pro Tebe

  • nemusíte vařit, nakupovat ani počítat kalorie, to řěšíme za Vás
  • celý den jíte 5 chutných a zdravých jídel a navíc hubnete 5-7 kg měsíčně bez JO-JO efektu

Nejlepší krabičková Dieta pro Tebe

  • budete jíst velmi pestré jídlo bez konzervantů a chemie
  • pojďte do toho s námi, jednoduše jezte zdravě a hubněte zdravě

Nejlepší krabičková Dieta pro Tebe

  • dovezeme Vám jídla na Vámi určené místo vždy včas
  • jídlo zavážíme na dva dny dopředu
 

Jaké suroviny používáme pro přípravu krabiček

Tým Dieta pro Tebe připravuje zdravé pokrmy od dodavatelů, zemědělců, farmářů, které si pečlivě vybíráme. Dodavatelé nás zaváží každý den, aby suroviny byly vždy čerstvé a chutné. Díky kvalitním surovinám jste s námi v dobrých rukách.

Snažíme se, aby jídelníček obsahoval sezónní nabídku ovoce i zeleniny. Dieta pro Tebe pro Vás vždy vybírá suroviny z hlediska kalorií, nutričních hodnot i chuti. Používáme čerstvé maso – převážně kuřecí, hovězí, krůtí, vepřové, vždy prvotřídní kvality, z ryb mořskou štiku, pangase, tresku, apod. Používáme olivový olej, minimalizujeme množství soli. Dochucujeme čerstvými i sušenými bylinkami a kořením bez glutamátů. Sledujeme poměr bílkovin, tuků i sacharidů.

V čem spočívá úspěch krabičkové diety?

Podstata a úspěch krabičkové diety spočívá v komplexním přístupu ke zdraví. K němu patří samozřejmě přiměřený příjem živin a energie, pitný režim a ochranné prvky v podobě vitamínů a minerálů. Pro laika je příprava takové stravy příliš náročná, ne-li dokonce nemožná.Tvůrci krabičkové Diety pro Tebe ale ví, jak na to, mají s dietou zkušenosti a výborné výsledky. Dokáží Vám sestavit jídelníček na míru. Pravidla redukčního stravování jsou totiž podobná zásadám racionální výživy. Díky konzumaci stravy, která je vyvážená a kaloricky vhodně připravená, dokážete dosáhnout ideální hmotnosti. A nejen to, pokud omezíte přísun nadměrného množství kalorií i po krabičkové dietě, svoji váhu si nadále udržíte.

 

"Člověk by měl jíst to, co potřebuje, většinou ale jí to, co mu chutná. Zdraví si ovšem udrží jen tehdy, když mu chutná co potřebuje."


 
 
Máchovo jezero chatky