Objednávka

Nejlepší krabičková Dieta pro Tebe

  • nemusíte vařit, nakupovat ani počítat kalorie, to řěšíme za Vás
  • celý den jíte 5 chutných a zdravých jídel a navíc hubnete 5-7 kg měsíčně bez JO-JO efektu

Nejlepší krabičková Dieta pro Tebe

  • budete jíst velmi pestré jídlo bez konzervantů a chemie
  • pojďte do toho s námi, jednoduše jezte zdravě a hubněte zdravě

Nejlepší krabičková Dieta pro Tebe

  • dovezeme Vám jídla na Vámi určené místo vždy včas
  • jídlo zavážíme na dva dny dopředu
 
Právě se nacházíte: / Hlavní stánka / Aktuality

Novinky

Vyrábíme se ŠMAKOUNEM!!!

Vytvořeno 16.10.2015

CO JE ŠMAKOUN?

Šmakoun je česká, plnohodnotná potravina pro zdravý životní styl s výhodnými výživovými hodnotami a velkými možnostmi zapojení do receptů při přípravě jídel a také při  výrobě potravin.

Šmakoun nabízí přesně to, co čekáte od zdroje bílkovin – vysokou biologickou hodnotu, dobrou stravitelnost a nízký obsah sacharidů a tuků. Díky pestrosti nabídky Šmakouna - od ochucených plátků přes Štíhlé nudle až po potraviny, v nichž je Šmakoun obsažen (masné výrobky, sladké krémy),  jej můžete používat denně, aniž by se vám přejedl. Prakticky jím doplňujete a vylepšujete své tradiční recepty.

Přírodní a mexický Šmakoun

Párky se Šmakounem

 

 

Zařazujeme nový produkt PERFECT PASTA

Vytvořeno 28.05.2014

Perfect Pasta - zeleninové těstoviny. "Těstoviny", po kterých se netloustne, ale hubne! Jsou vyrobeny z kořenové zeleniny Konjac. Konjac neobsahuje žádný tuk, žádné cukry, žádný lepek! Zázračný efekt konjacu je dán rovněž jeho obsahem antiaging polyfenolů a dalších antioxidantů pomáhajících vám vypadat mladě a štíhle. Uvařte své oblíbené jídlo a běžné vysocekalorické těstoviny nahraďte Perfect Pastou. Perfect Pasta díky svým absorbčním schopnostem získá vždy chuť pokrmu, jídla, se kterým jsou podávány. Produkt je určen pro všechny, kdo chtějí žít zdravě, kdo chtějí zhubnout, ale řízeným a zdravým způsobem. Perfect pasta je vhodná pro diabetiky a pro lidi s alergií na lepek (s celiakií). Konjac je jeden ze základních pilířů japonské diety.

PŘIPRAVUJEME

Vytvořeno 25.04.2013

DOPOLEDNÍ MENU pro muže i ženy - snídaně, svačina,oběd

ODPOLEDNÍ MENU pro muže i ženy - oběd, svačina, večeře

OBĚDY A VEČEŘE  pro muže i ženy

Ceník bude aktualizován v dohledné době v sekci - CENÍK

Dieta pro Tebe zařazuje nové produkty od firmy Šmakoun

Vytvořeno 14.05.2012

Naše Dieta pro Tebe zařazuje nové produkty od firmy Šmakoun.Co je Šmakoun nebo-li Smacker. Proteinový plátek,který lze smažit, obalovat, grilovat, je výborný do asijské či italské kuchyně, dále jako nízkokalorická alternativa masa v české kuchyni. Je výtečný v kombinaci se zeleninou. Nový kulatý Šmakoun nemá výraznou vůni ani chuť, a proto snadno chytá příchutě ostatních potravin, se kterými je připravován.  Klasický šmakoun s hovězím aroma a šmakoun s hlívou ústričnou,mexický je vhodný pro studenou, ale hlavně pro teplou kuchyni, která nabízí široké možnosti využití. Naopak šmakoun dezert s meruňkami se hodí hlavně pro studenou kuchyni jako zákusek či k přípravě různých dobrot. Štíhlé nudle jsou výbornou alternativou příloh anebo hlavního jídla s kterými se již setkaváte v Dietě pro Tebe. Dále zařadíme produkty párek se šmakounem,sekaná se šmakounem,přidáme i novinku sladké pečivo šmakounek.

K měsíčnímu programu DÁREK ZDARMA!

Vytvořeno 10.04.2012

K měsíčnímu programu DÁREK ZDARMA! Poukaz na Havajskou masáž, k nahlednutí v sekci ceníku ženy a muži.

 
Máchovo jezero chatky